Jak wygląda rozmowa

Chcę, żebyś wiedziała/wiedział, że nasze spotkanie nie zastępuje konsultacji weterynaryjnej, ale może ją wesprzeć.

Zanim umówimy się na sesję, przeczytaj poniższe pytania i odpowiedzi :)
Czego potrzebuję?
Kilka zdjęć, imię Twojego pupila z opisem zagadnienia i pytania jakie chcesz mu zadać (max. 3).
Wypełnij formularz
Jak wygląda spotkanie?
Spotkanie może przebiec w dwojaki sposób albo komunikuję się z Twoim pupilem i informacje, które otrzymuję notuję i przekazuję Tobie podczas rozmowy telefonicznej albo łączymy się telefonicznie i to co pojawia się na bieżąco, przekazuję Tobie bezpośrednio, taki live streaming na żywo ;-)
Kiedy dochodzi do rozmowy?
Rozmowa ze zwierzęciem odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym i do 7 dni roboczych.
Dlaczego 7 dni? Hmmm zdarza Ci się nie odebrać telefonu bo albo przez to, że byłaś zajęta/zajęty, albo może najzwyczajniej nie miałaś/miałeś w danej chwili ochoty na rozmowę, no i tutaj jest podobnie, "dzwonię" do skutku, ale spokojnie nie tak natrętnie jak telemarketer ;-), choć same zwierzaki potrafią wbić o 3 nad ranem "Hej, dzwoniłaś, w jakiej sprawie?" ;-)
Jak możesz podejść do tego spotkania?
Proponuję aby podejść do spotkania jak do rozmowy z najlepszym przyjacielem, ulubioną koleżanką, dobrym znajomym, ciekawość i otwartość są dobrym pomysłem.
Jak zwierzę się komunikuje?
Telepatyczna komunikacja jest komunikacją wszystkimi kanałami ;-), odpowiedź może przyjść w każdej formie np. poprzez obraz, dźwięk, konkretne słowa, mogą pojawić się odczucia, jakieś gesty. Odbieram te informacja i w kontakcie z Tobą, opiekunem odkrywa się znaczenie i zrozumienie odebranych przeze mnie informacji.
Forma kontaktu z opiekunem?
Spotkanie możemy przeprowadzić telefonicznie lub w na żywo. Proszę o kontakt w sprawie wolnego terminu. Spotkanie w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu jest wliczone w cenę, w przypadku wizyty domowej doliczany jest koszt dojazdu do ceny spotkania.
No dobra ale ile to kosztuje?
Spotkanie 30 minutowe z opiekunem 169 zł
To gdzie wpłacić?
Rachunek bankowy przesyłam w odpowiedzi na przesłaną wiadomość
Przeczytaj wybrane historie zwierzaków
Historie
starstar-emptyenvelopephone-handsetmenuchevron-down